Bielenie zubov doma

Nová séria Crest 3D White

Produkty novej série 3D White sú inovovanými výrobkami svojich starších verzií. Inovované bieliace pásiky na zuby spolu so zubnými pastami, kefkami, niťami a ústnymi vodami Crest 3D White tvoria skvele fungujúce zoskupenie kvality na najvyššej úrovni určenými na bielenie zubov doma. Bielenie zubov nemusí byť drahé. Nemusí dokonca prebiehať ani v zubnej ambulancii. Zuby sa dajú efektívne a bezpečne vybieliť aj v pohodlí domova.

Séria Crest 3D White zahŕňa bieliace pásiky na zuby rôznych druhov. Vybrať si môže naozaj každý. Pásiky Crest 3D White Vivid sú vhodné pre začiatočníkov. Tieto pásiky vybielia zuby na najnižšom stupni bielenia. O niečo silnejšie sú bieliace pásiky 3D Glamorous White. Pre náročných sú na bielenie zubov doma určené pásiky 3D White FlexFit Supreme a bieliace pásiky Professional Effects, ktoré zaručujú profesionálny stupeň vybielenia zubov. Pre ľudí s citlivými zubami sú určené bieliace pásiky Gentle Routine. Na udržiavanie bielych zubov a predĺženie efektu vybielených zubov sú určené bieliace pásiky Gentle Routine.

Bieliace pásiky na citlivé zuby
Bieliace pásiky na citlivé zuby Crest Gentle Routine

Značka Crest svoje produkty neustále vylepšuje. Na trhu je už približne od roku 1955. Bieliace pásiky existujú už 15 rokov. Ide teda o časom overenú kvalitu. Niekomu stačí použiť bieliace pásiky raz za dva či tri roky. Niekto iný s inou genetikou a životosprávou ich používa raz ročne, prípadne aj častejšie ak pociťuje potrebu mať zuby ešte belšie.

Aby biele zuby vydržali biele čo najdlhšie, odporúča sa používať zubnú pastu Brilliance. Na zníženie citlivosti zubov sa odporúčajú zubné pasty na citlivé zuby.

Bieliace pásiky na zuby Crest sú najúčinnejším a najobľúbenejším spôsobom domáceho bielenia zubov na svete. Ide o americký výrobok, preto je ich kvalita na veľmi vysokej úrovni. Na Slovensku nájdete najväčší výber bieliacich pásikov Crest v e-shope Bieliace-pasiky.com.

 

Bielenie zubov doma a bezpečnosť bielenia

Domáce bielenie zubov pomocou pásikov Crest je bezpečné, pásiky sú klinicky testované a nemajú žiadny negatívny vplyv na zubnú sklovinu. Pri bielení zubov sa treba pridržiavať návodu na použitie, nebieliť zuby, ktoré nie sú zdravé a všetko bude v úplnom poriadku. Dokonca platí fakt, že ľudia, ktorí si zuby pravidelne bielia a teda sa o nich asi aj dobre starajú, majú zuby zdravšie (a krajšie) ako ľudia, ktorí zuby nebielia. Nemáte sa prečo báť skúsiť bielenie zubov doma pásikmi Crest ak máte zdravé zuby bez kazov a netrpíte paradentózou.

Bieliace pásiky Crest odporúča ADA

 

Citácia stanovenia, ktoré vydala Americká asociácia stomatológov (ADA):

 

„Bielenie zubov pridŕžajúce sa návodu na použitie, odporúčaniu zubného lekára, aplikované doma počas krátkej doby je neškodné a považuje sa za najviac efektívnu metódu bielenia zubov.“