bieliace pásiky na zuby Crest

BIELIACE PÁSIKY JEDNODUCHO NALEPÍTE GÉLOVOU STRANOU NA ZUBY A NECHÁTE PÔSOBIŤ.

Po určenom počte minút odlepíte zo zubov. Zuby sú každým dňom o niečo belšie a po spotrebovaní celého balenia sa dočkáte žiarivo bielych zubov. Potom už stačí biely úsmev len udržiavať pomocou kvalitných zubných pást Crest.

bieliace pásiky Crest pre belší úsmev

Bieliace pásiky Crest 3D White

Určite sa všetci zhodneme, že žlté zuby nevyzerajú dobre a znakom krásy je skôr žiarivo biely úsmev, po ktorom každý z nás túži viac. Ľudia sa preto snažia docieliť belší odtieň zubov rôznymi spôsobmi, avšak často zlyhávajú a želaný efekt nedosiahnu. Ak patríte do tejto skupiny ľudí, asi ste ešte neskúsili bieliace pásiky na zuby značky Crest z USA. Odporúčame vám vyskúšať ich. O účinku pásikov Crest vás presvedčia stovky pozitívnych recenzií ich slovenských používateľov, ale aj milióny skúseností ľudí po celom svete.

Bieliace pásiky Crest – zaručená cesta k bielym zubom

Bieliace pásiky sú asi najjednoduchším spôsobom domáceho bielenia zubov. Pásiky jednoducho nalepíte na zuby, jemne pritlačíte a necháte pôsobiť určitý počet minút podľa toho, aký typ pásikov ste si zakúpili. Výsledný bieliaci účinok uvidíte na konci bieliacej kúry, ale prvé náznaky belších zubov si všimnete už po prvých dňoch bielenia. Niektorí ľudia dokonca už po prvej aplikácii hneď v prvý deň bielenia.

Pásiky Crest držia na zuboch pevne počas aplikácie sa neodlepujú a nehýbu, keďže obsahujú technológiu Advanced Seal (Strong Grip, No Slip) silného prilepenia na zuby. Počas aplikácie sa môžete pokojne aj sprchovať, alebo ísť venčiť psa, pásiky na zuboch si nikto nevšimne. Po odlepení bieliacich pásikov zo zubov môžete zvyšky gélu zmyť zo zubov kefkou a vodou a tešiť sa, že sú vaše zuby zase o niečo belšie.

Pred začiatkom bieliacej kúry odporúčame odfotiť chrup, aby ste si mohli všimnúť na konci rozdiel ten výrazný rozdiel v odtieni vášho vytúženého úsmevu.

Bieliace pásiky naozaj fungujú

Bieliace pásiky na zuby Crest 3D White Professional Effects
Bieliace pásiky Crest 3D White Professional Effects sú podľa hodnotení reálnych užívateľov na heureke PRODUKTOM ROKU 2018 aj 2019.

Pýtate sa, či pásiky naozaj fungujú? Asi ste o nich ešte nikdy nepočuli. Na Slovensku už sú pomerne známe, ale stále nie až ta rozšírené ako v ich rodnej zemi v USA. V Amerike používa bieliace pásiky Crest prakticky každý vo veku približne od 15 do 55 rokov.

V televíziách tam denne bežia reklamy na značku Crest, v ktorých často vstupuje aj ich ambasádorka Shakira. Predstavovať vám ju asi nemusíme. Okrem nej sa za značku Crest na rôznych akciách stavajú aj iné celebrity. Crest je produktom gigantickej a uznávanej firmy Procter & Gamble. Aj to je znakom serióznosti značky a jej produktov, ktoré sú každým rokom lepšie a lepšie. Bieliace pásiky na zuby Crest sú na trhu už od roku 2001! Nejde teda o nejakú neznámu neoverenú novinku, ale dlhými rokmi a miliónmi ľudí overený a účinný produkt.

Dobrá povesť bieliacich pásikov

V roku 2016 sa za 9 mesiacov predalo vyše 34 miliónov balení bieliacich pásikov Crest. Ak vám tieto fakty stále nestačia a chcete vidieť aj efekt a reálne skúsenosti ľudí, pozrite si už vyššie spomínané recenzie overených zákazníkov a pravidelných spokojných používateľov pásikov Crest v e-shope BIELIACE-PASIKY.com. Tieto recenzie sú recenzie ľudí, ktorí v e-shope nakúpili a mali preto právo vyjadriť svoju spokojnosť či kritiku v dotazníku zasielanom nezávislou treťou stranou heureka.sk. Bieliace pásiky tam odporúča prakticky 100 % ľudí. Pásiky teda fungujú, bielia zuby bezpečne a účinne, ľudia sú s nimi spokojní a opakovane ich kupujú pre seba či svojich známych.

Značka Crest na Slovensku preto nepotrebuje žiadnu reklamu. Pozitívne skúsenosti sa šíria medzi ľuďmi sami na základe odporúčaní, čo je znakom skutočne vysokej kvality tejto americkej značky.

Bieliace pásiky Crest nepôsobia len na povrchu zubov ako je to bežné u bieliacich zubných pást. Prenikajú aj pod sklovinu a dokážu zoxidovať vnútornú farbu zuboviny na belšiu, čím zaručene vybielia zuby a ich odtieň sa tak zmení.

Je bielenie pásikmi naozaj bezpečné?

Bieliace pásiky na bielenie zubov
Ambasádorkou značky Crest v USA je slávna speváčka Shakira

Áno, je úplne bezpečné. Najstručnejšia a najpresnejšia odpoveď na túto otázku je, že ak máte zuby zdravé pred bielením zubov pásikmi Crest, netrpíte zápalom ďasien, výraznými defektami a poškodeniami skloviny, zubnými kazmi či inými ochoreniami chrupu, budete mať zuby rovnako zdravé aj po dokončení bieliacej kúry pásikmi. Bude tam ale jeden rozdiel oproti obdobiu pred bielením – zuby budú konečne krásne biele.
Pásiky Crest používajú každý rok milióny ľudí po celom svete (za 9 mesiacov roku 2016 až 34 miliónov v USA a ďalšie milióny po celom svete). Pásiky Crest uznáva a dokonca aj odporúča na domáce bielenie zubov aj taká významná vedecká organizácia akou je Americká zubná asociácia. Okrem nej aj zubári (väčšina z nich pásiky Crest ponúka aj vo svojej ordinácii), dentálni hygienici a odborníci v USA. Pásiky Crest vyhrali za 20 rokov ich existencie v USA už veľa rôznych ocenení v prestížnych magazínoch, časopisoch, súťažiach, anketách, o ktorých sa dočítate aj na našej webstránke.

Bielenie zubov doma nikdy nebolo jednoduchšie

Bieliaca zubná pasta Crest 3D White
V sortimente značky Crest nájdete aj vynikajúce bieliace zubné pasty.

Bieliace pásiky existujú už 20 rokov, ale na slovenský trh sa dostali len pred pár rokmi. Aj za ten krátky čas si však našli veľa fanúšikov. Niektorí z nich na značku Crest narazili počas pracovného pobytu alebo dovolenky v USA. Kým u nás bieliace pásiky neboli, ľudia používali na bielenie len rôzne nefunkčné bieliace perá alebo násadky do úst s napusteným gélom. Perá mali vždy skoro nulový efekt a násadky boli okrem minimálneho či žiadneho účinku aj nepohodlné. Gél vytekal do úst, miešal sa s veľkým množstvom slín a tým sa prakticky neutralizoval.

Ďalším spôsobom ako sa ľudia často bezvýsledne pokúšajú o belšie zuby sú bieliace zubné pasty, avšak tie bielia, alebo skôr leštia, len povrch zubov a nijako nezmenia základnú farbu zuboviny pod sklovinou. Bieliace pásiky Crest dokážu aj to.

Zaručený efekt domáceho bielenia s pásikmi Crest

Niektorí ľudia siahali a dodnes bohužiaľ siahajú aj po domácich „babských“ receptoch na bielenie zubov. Šúchajú si jemnú sklovinu zubov kamienkami sódy bikarbóny, alebo potierajú kyselinami citrusového ovocia, ktoré ju rozožiera. Často veria aj nezmyselným nápadom na bielenie zubov pomocou banánovej šupky alebo jahôd, ktoré dokonca obsahujú červené farbivá zafarbujúce povrch zubov ešte viac. Podobných nezmyslov nájdete na internete aj viac. Najnovším trendom týchto nezmyselných receptov je aj bielenie zubov kokosovým olejom. Neskúšajte ich, viac si nimi uškodíte ako pomôžete a biele zuby vám to určite neprinesie.
Najjednoduchším a skutočne účinným spôsobom ako vybieliť zuby doma sú bieliace pásiky Crest. Sú finančne dostupné, nemusíte kupovať viacero produktov a dúfať, že niektorý zaúčinkuje. Stačí kúpiť jedno balenie pásikov, vybieliť zuby a je to. Zuby budú po všetkých predošlých pokusoch o bielenie konečne naozaj biele a vy sa budete tešiť, že ste našli účinný produkt tak, ako sa tomu tešia tisíce našich spokojných zákazníkov.

Chcete si o tejto tematike prečítať viac? Prečítajte si aj:
Ako dodržiavať bielu diétu, aby boli zuby maximálne biele,
Ako si vybrať,
Rady ako používať pásiky Crest.