Crest Supreme Professional

Bieliace pásiky na zuby Crest Supreme Professional

 

Ide o najsilnejšie bieliace pásiky značky Crest. Obsahovo je to najväčšie balenie, ktoré postačuje až na 42 aplikácií. Na vybielenie zubov nepotrebujete použiť celé balenie. Nepoužité aplikácie si jednoducho nechajte na inokedy. Bieliace pásiky na zuby sú určené na domáce bielenie zubov a zaručujú profesionálne vybielenie zubov na úrovni laserového bielenia. Bieliace pásiky Crest Supreme je možné zakúpiť v ambulanciách zubných lekárov či dentálnych hygienikov. Pásiky série 3D White ponúkajú aj všetky lekárne, drogérie či obchodné reťazce. Tak ako aj ostatné druhy bieliacich pásikov značky Crest, aj tieto sú určené na domáce bielenie zubov. Na Slovensku ich ponúka internetový obchod BIELIACE-PASIKY.com, v ktorom si ich môžete objednať a vyskúšať tak, aké úžasné je mať konečne zdravo vyzerajúce krásne biele zuby za málo peňazí.

Pásiky Supreme Professional boli v minulosti balené v svetlomodro-bielom prevedení. Po niekoľkých rokoch prešli zmenou dizajnu a v súčasnosti sa vyrábajú v tmavomodro-strieborno-bielom balení. Ich výroba stále trvá a stále sa predávajú v zubných ambulanciách po celých Spojených štátoch. Bieliace pásiky Supreme sú v USA mimoriadne obľúbené, tak ako aj iné druhy pásikov Crest. Bieliace pásiky Supreme Professional nepatria do série 3D White, sú predávané oddelene.

 

objednať najlepšie bieliace pásiky

 

Bieliace pásiky alebo bielenie u zubára?

 

Ambulantné bielenie zubov prebieha jednorázovo. Gél je na zuboch hodinu až dve hodiny. Bielenie zubov pomocou bieliacich pásikov Crest je šetrnejšie. Prebieha postupne. Každý deň sa počas určeného počtu dní nasadí na zuby pásik a gél pôsobí určený čas každý jeden deň celej niekoľkodňovej aplikácie. Už po pár dňoch domáceho bielenia sú zuby viditeľne belšie a na konci bieliacej kúry sú zuby profesionálne a šetrne vybielené.

bieliace pásiky
Bieliace pásiky na zuby Crest Supreme – porovnanie

Starostlivosť o vybielené zuby

 

O vybielené zuby sa treba starať vhodnými zubnými pastami a inými dentálnymi pomôckami. Pre citlivé zuby sú určené pasty na citlivé zuby. Na umývanie zubov, ktoré nejavia významné známky citlivosti, používajte napríklad zubnú pastu Crest 3D White BRILLIANCE, ktorá neobsahuje agresívne chemické látky, môže sa používať dlhodobo a výrazne predlžuje efekt vybielených zubov. Biele zuby tak vydržia biele aj viac ako dva roky (závisí to napríklad aj od genetiky, životosprávy a starostlivosti zuby). Pasta BRILLIANCE sa používa 2-krát denne alebo po každom jedle namiesto klasickej zubnej pasty. Túto pastu, rovnako ako pásiky Crest Supreme Professional zakúpite v internetovom obchode Bieliace-pasiky.com.

 

Prečo sú bieliace pásiky Crest Supreme jedny z najlepších

 

  • bieliace pásiky Crest Supreme sú až o 80 % lepšie ako bežné bieliace pásiky iných značiek a dokonca až o 43 % účinnejšie ako pásiky Crest 3D White Professional Effects, ktoré sú najsilnejšími pásikmi série Crest 3D White (keďže pásiky Supreme obsahujú až 42 aplikácií)
  • pásiky Supreme majú o 14 % dlhší pásik na horné zuby a o 18 % dlhší pásik na dolné zuby ako ostatné druhy pásikov Crest

Použitie bieliacich pásikov Crest Supreme

 

bieliace pásiky na zuby
Bieliace pásiky Crest Supreme (obsahujú až 42 aplikácií)
  • 2-krát denne na 30 minút počas 21 dní (alebo 1-krát denne na 30 minút počas 42 dní)
  • balenie obsahuje až 84 bieliacich pásikov (42 pásikov na horné zuby a 42 pásikov na dolné zuby, čiže 42 aplikácií)
  • garancia spokojnosti a profesionálneho vybielenia zubov

 

Pásiky Crest obsahujú rovnaké ingrediencie ako používajú zubári pri profesionálnom bielení zubov. Vybielenie zubov týmito pásikmi je rovnaké alebo lepšie ako vybielenie laserom za 300 či 500 EUR u zubára. Bieliace pásiky na zuby Crest sú klinicky testované a nepoškodzujú zubnú sklovinu. Používanie pásikov nepredstavuje absolútne žiadne riziko. Zuby vybielite úplne jednoducho, postupne a v pohodlí vášho domova.

Značka Crest je v USA číslom 1 v oblasti bielenia zubov a zubnej hygieny. Je odporúčaná Americkou zubnou asociáciou, dentálnymi hygienikmi a zubármi po celom svete.

 

bieliace pásiky Supreme na zuby